Biuro podróży ANCORA w Częstochowie

DARŁOWKO

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta. Oczywiście najważniejsza jest w Darłówku plaża, piaszczysta i zadbana przez lokalne władze. W Darłówku warto zobaczyć widok z Latarni Morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem. W centrum Darłowa warto przejść się po starym mieście, zajrzeć do Zamku Książąt Pomorskich.

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w nowych pokojach 4 – osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Ośrodek oddalony jest ok. 300 m od plaży. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki. Wyżywienie : 4 posiłki ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

WYŻYWIENIE

 4 posiłki ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

PROGRAM KOLONII*

DZIEŃ I

Wyjazd z Częstochowy o godz.7:00, zbiórka godz. 6:45.
Przejazd do Darłówka. Zakwaterowanie w ośrodku „ KAMA”. Zebranie organizacje, zapoznanie się z regulaminem kolonii . Obiadokolacja. Zapoznanie się z najbliższą okolicą. Nocleg.

DZIEŃ II

Śniadanie. Pobyt na terenie parku linowego „ Nad Bałtykiem” . Obiad. Zajęcia sportowe – turnieje na plaży. Kolacja. Zajęcia rekreacyjne oraz gry terenowe. Nocleg.

DZIEŃ III

Śniadanie. Zajęcia na terenie parku wodnego „ Jan” w Darłówku. Powrót do ośrodka na obiad. Zajęcia na plaży, wycieczki rowerowe. Powrót na kolację. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ IV

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Koszalin. Pobyt na terenie parku trampolin. Powrót na obiad. Plażowanie, kąpiele. Turniej ringo. Kolacja. Spacer po okolicy. Nocleg.

DZIEŃ V

Śniadanie. Pobyt w parku linowym „ Nad Bałtykiem” w Darłówku. Powrót na obiad. Plażowanie, kąpiele. Wycieczka rowerowa. Kolacja. Spacer po okolicy. Nocleg.

DZIEŃ VI

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Trzebiatowa – pobyt w parku rozrywki „ Poligon” – paintball oraz pieczenie kiełbasek na ognisku. Powrót na kolację do ośrodka. Nocleg.

DZIEŃ VII

Śniadanie. Plażowanie. Rejs pontonami. Obiad. Przygotowanie do chrztu kolonisty, tworzenie strojów Neptuna i Prozerpiny. Kolacja. Uroczystość chrztu kolonisty na plaży. Nocleg.

DZIEŃ VIII

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Jarosławiec – pobyt w parku wodnym „Panorama”. Powrót na obiadokolację, Plaża z kąpielami przy zachodzie słońca, olimpiada sportowa na wesoło. Nocleg.

DZIEŃ IX

Śniadanie. Gra terenowa. Obiad. Zajęcia na plaży. Kolacja. Podsumowanie kolonii, wręczenie dyplomów i nagród za udział w turniejach i zawodach sportowych przy ognisku. Nocleg.

DZIEŃ X

Śniadanie. Pobranie prowiantu na drogę. Wyjazd w drogę powrotną. Obiad. Powrót do miejsca zbiórki.

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach 4- osobowych z łazienkami,
 • 9 noclegów,
 • transport w obydwie strony,
 • ubezpieczenie,
 • całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja,
 • ogniska z pieczeniem kiełbasek, 
 • wycieczki fakultatywne,
 • rowery do dyspozycji uczestników,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • lokalnych przewodników,
 • wszystkie bilety wstępu ,
 • obiad w drodze powrotnej,
 • dyskoteki

 

CENA – 2099 zł

TERMIN

DOKUMENTY DO POBRANIA

08.08 – 17.08.2022