Biuro podróży ANCORA w Częstochowie

DARŁOWKO

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta. Oczywiście najważniejsza jest w Darłówku plaża, piaszczysta i zadbana przez lokalne władze. W Darłówku warto zobaczyć widok z Latarni Morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem. W centrum Darłowa warto przejść się po starym mieście, zajrzeć do Zamku Książąt Pomorskich.

ZAKWATEROWANIE

Zakaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym KAMA w Darłówku Wschodniem, który oferuje nowe pokoje 4 – osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Ośrodek oddalony jest ok. 200 m od plaży. Na terenie ośrodka znajduję się boisko do siatkówki, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, krąg ogniskowy. 

WYŻYWIENIE

 4 posiłki ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

PROGRAM*

DZIEŃ I  – 04.08.2023

Wyjazd z Częstochowy o godz.7:00, zbiórka godz. 6:45.
Przejazd do Darłówka. Zakwaterowanie w ośrodku „ KAMA”. Zebranie organizacje, zapoznanie się z regulaminem kolonii . Obiadokolacja. Zapoznanie się z najbliższą okolicą. Nocleg.

DZIEŃ II – 05.08.2023

Śniadanie. Plażowanie – kąpiele morskie . Obiad. Zajęcia sportowe – turnieje na plaży. Kolacja. Zajęcia rekreacyjne oraz gry terenowe. Nocleg.

DZIEŃ III – 06.08.2023

Śniadanie. Zajęcia na terenie parku wodnego „ Jan” w Darłówku. Powrót do ośrodka na obiad. Zajęcia na plaży, wycieczki rowerowe. Powrót na kolację. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ IV – 07.08.2023

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Koszalin. Pobyt na terenie parku trampolin. Powrót na obiad. Plażowanie, kąpiele. Turniej ringo. Kolacja. Spacer po okolicy. Nocleg.

DZIEŃ V – 08.08.2023

Śniadanie. Pobyt w parku linowym „ Nad Bałtykiem” w Darłówku. Powrót na obiad. Plażowanie, kąpiele. Wycieczka rowerowa. Kolacja. Plaża z kąpielami przy zachodzie słońca. Nocleg.

DZIEŃ VI  – 09.08.2023

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Trzebiatowa – pobyt w parku rozrywki „ Poligon” – paintball – gra zespołowa. Powrót na kolację do ośrodka. Nocleg.

DZIEŃ VII – 10.08.2023

Śniadanie. Plażowanie. Obiad. Przygotowanie do chrztu kolonisty, tworzenie strojów Neptuna i Prozerpiny. Kolacja. Uroczystość chrztu kolonisty na plaży. Nocleg.

DZIEŃ VIII – 11.08.2023

Śniadanie. Przejazd do Koszalina – pobyt w Aquaparku . Obiad. Zajęcia na plaży. Kolacja. Podsumowanie kolonii, wręczenie dyplomów i nagród za udział w turniejach i zawodach sportowych przy ognisku. Nocleg.

DZIEŃ – IX – 12.08.2023

Śniadanie. Pobranie prowiantu na drogę. Wyjazd w drogę powrotną. Obiad. Powrót do miejsca zbiórki.

CENA ZAWIERA:
– zakwaterowanie w pokojach 4- osobowych z łazienkami,
– 4 noclegi ,
– transport w obydwie strony,
– całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek,
– wycieczki fakultatywne,
– lokalnych przewodników,
– obiad w drodze powrotnej,
– dyskoteka,
– opiekę medyczną (lekarz na wezwanie).

CENA NIE ZAWIERA:
– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.