Biuro podróży ANCORA w Częstochowie

DARŁOWKO

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta. Oczywiście najważniejsza jest w Darłówku plaża, piaszczysta i zadbana przez lokalne władze. W Darłówku warto zobaczyć widok z Latarni Morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem. W centrum Darłowa warto przejść się po starym mieście, zajrzeć do Zamku Książąt Pomorskich.

ZAKWATEROWANIE

Zakaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym KAMA w Darłówku Wschodniem, który oferuje nowe pokoje 4 – osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Ośrodek oddalony jest ok. 200 m od plaży. Na terenie ośrodka znajduję się boisko do siatkówki, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, krąg ogniskowy. 

WYŻYWIENIE

 4 posiłki ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

PROGRAM*

DZIEŃ I
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz.6:30, zbiórka godz. 6:15.
Przejazd do Darłówka. Zakwaterowanie w ośrodku „ KAMA”. Zebranie organizacyjne, zapoznanie się z regulaminem zielonej szkoły . Obiadokolacja. Spacer po Darłówku Wschodnim, most zwodzony Darłówko Zachodnie, port i falochron. Powrót do ośrodka. Nocleg.

DZIEŃ II
Śniadanie. Wycieczka do Darłowa, zwiedzanie: Rynek, Ratusz, Zamek Książąt Pomorskich . Następnie rejs tramwajem wodnym „ Księżna Zofia” do Darłówka. Obiad. Pobyt w Aquaparku „Jan”. Kolacja. Zajęcia sportowe na plaży . Nocleg.

DZIEŃ III
Śniadanie. Przejazd do miejscowości Ustka. Zwiedzanie Bunkrów i umocnień z II wojny światowej z  przewodnikiem. Powrót na obiad. Rejs statkiem – pirackim Galeonem „ Unicus” lub „ Król Eryk I”.
Spacer po okolicy. Nocleg.

DZIEŃ IV
Śniadanie. Wycieczka autokarowa do miejscowości Sierakowo Sławieńskie. Pobyt w Wiosce Hobbitów – kilkanaście drewnianych budowli, w tym dom Bilbo Bagginsa zaprojektowany przez Radosława Baraka, wyprawa w strojach hobbickich w świat bohaterów trylogii Tolkiena – mnóstwo atrakcji, zabaw i gier terenowych. Plażowanie. Powrót do ośrodka na obiad. Zajęcia na terenie parku linowego „Nad Bałtykiem”. Powrót na kolację. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ V
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zwiedzanie z przewodnikiem Zamku w Bytowie. Dwudaniowy obiad. Wyjazd w drogę powrotną.

*Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.

CENA ZAWIERA:
– zakwaterowanie w pokojach 4- osobowych z łazienkami,
– 4 noclegi ,
– transport w obydwie strony,
– całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek,
– wycieczki fakultatywne,
– lokalnych przewodników,
– obiad w drodze powrotnej,
– dyskoteka,
– opiekę medyczną (lekarz na wezwanie).

CENA NIE ZAWIERA:
– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.