Biuro podróży ANCORA w Częstochowie

MIELNO

Mielno to miasto w północno-zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, siedziba gminy Mielno. Położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Miasto z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi i przystanią rybacką na osiedlu Unieście.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „BAŁTYK” w Mielnie – Unieściu położony przy samej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 4-os. z pełnym węzłem sanitarnym, z balkonami lub tarasami, wyposażonych w indywidualne tapczany, szafę, stolik, krzesła i inny niezbędny sprzęt. Wyżywienie: 4 posiłki: śniadanie i obiad, podwieczorek i kolacja (wszystkie posiłki w formie samoobsługowego bufetu) . Ośrodek posiada dwie duże, uniwersalne sale mogące służyć do prowadzenia zajęć. Na drugim piętrze budynku znajduje się duży, słoneczny taras
z leżakami sprawdzający się jako miejsce do relaksu. Do dyspozycji mini-siłownia na świeżym powietrzu oraz basen kryty.

PROGRAM KOLONII*

DZIEŃ I

Wyjazd z Częstochowy w godzinach porannych.
Przejazd do Mielna. Zakwaterowanie w ośrodku „ BAŁTYK ”. Zebranie organizacje, przedstawienie regulaminu kolonii . Obiadokolacja. Zapoznanie się z najbliższą okolicą. Nocleg.

DZIEŃ II

Śniadanie, następnie relaks na plaży – kąpiele morskie, gra w siatkówkę plażową. Obiad. Wyjazd do Darłówka do parku wodnego „ JAN”. Powrót do Mielna. Kolacja. Zajęcia rekreacyjne oraz gry terenowe. Nocleg.

DZIEŃ III

Śniadanie. Zajęcia sportowe na plaży. Obiad. Przejazd do Koszalina do parku trampolin. Powrót na kolację. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ IV

Śniadanie. Następnie wybierzemy się do parku linowego „ Tukan”. Powrót do ośrodka na obiad. Spacer po mieście. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ V

Śniadanie + suchy prowiant. Przejazd do miejscowości Jarosławiec – pobyt w parku wodnym „Panorama”. Powrót do ośrodka. Zajęcia rekreacyjne. Kolacja. Wieczorny spacer na plażę.   Nocleg.

DZIEŃ VI

Śniadanie. Pobyt na basenie w ośrodku. Obiad. Plażowanie, kąpiele w morzu. Gry sportowe, piłka nożna – chłopcy, ringo – dziewczynki – I część olimpiady sportowej na wesoło. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.

DZIEŃ VII

Śniadanie. Przejazd do Koszalina. Pobyt na terenie parku wodnego. Obiad. Przygotowanie do chrztu kolonisty, tworzenie strojów Neptuna i Prozerpiny. Kolacja. Uroczystość chrztu kolonisty na plaży. Nocleg.

DZIEŃ VIII

Po śniadaniu wyjazd do Trzebiatowa – pobyt w parku rozrywki „ Poligon” – paintball oraz pieczenie kiełbasek na ognisku. Powrót na kolację do ośrodka. Olimpiada sportowa na plaży – II część. Nocleg.

DZIEŃ IX

Śniadanie. Gra terenowa. Obiad. Po obiedzie rejs statkiem. Spacer po mieście. Kolacja. Podsumowanie kolonii, wręczenie dyplomów i nagród za udział w turniejach i zawodach sportowych przy ognisku. Nocleg.

DZIEŃ X

Śniadanie. Pobranie prowiantu na drogę. Wyjazd w drogę powrotną. Obiad. Powrót do miejsca zbiórki.

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach 4- osobowych z łazienkami,
 • 9 noclegów,
 • ubezpieczenie,
 • transport w obydwie strony,
 • całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,
 • ogniska z pieczeniem kiełbasek, 
 • wycieczki fakultatywne,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • wszystkie bilety wstępu ,
 • dyskoteka,
 • obiad w drodze powrotnej,

CENA – 2099 zł

TERMIN:

08.08.2022 – 17.08.2022

DOKUMENTY:

KARTA KWALIFIKACYJNA